FAQ

Nasze produkty są dostępne wyłącznie w gabinetach lekarskich. Listę gabinetów znajdziesz w zakładce GABINETY.
Wszystkie nasze produkty wyprodukowane są we Francji, zgodnie z europejskimi wymogami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, w zakładach posiadających certyfikaty ISO 9001, ISO 22716 i GMP.
Inspirujemy się naturą, aby rozwijać molekularne kompleksy składników aktywnych. Formuły produktów zawierają naturalne substancje aktywne oraz składniki pochodzenia chemicznego. Nie używamy parabenów oraz fenoksyetanolu, a nasze produkty nie są testowane na zwierzętach.
Ochrona skóry to klucz do sukcesu. UV, zanieczyszczenia, palenie papierosów, stres, alkohol są odpowiedzialne za powstawanie wolnych rodników. Gama serum zawiera silne aktywne kompleksy neutralizujące działanie zanieczyszczeń i wolnych rodników na skórze.
Nasze surowce zawierają wysokie stężenie składników aktywnych. Jeśli masz wrażliwą skórę, poproś w gabinecie o próbkę produktu, aby ją przetestować. Jeśli występuje dyskomfort związany z koncentracją składników aktywnych, możesz wydłużyć czas między kolejnymi aplikacjami, aż skóra się przyzwyczai.
Każdy z produktów jest wyjątkowy. Dzięki naszym innowacyjnym badaniom wykorzystujemy ekskluzywne, silne składniki, takie jak KWAS TANINOWY, którego nie używa żadna inna firma kosmetyczna na świecie. Jesteśmy również w stanie stabilizować złożone składniki w zbilansowanym i optymalnym stężeniu, aby uzyskać niesamowitą wydajność.