O Alphascience

Alphascience to wysoce innowacyjna francuska firma zaangażowa w ZAAWANSOWANE BADANIA NAUKOWE W ZAKRESIE PIELĘGNACJI SKÓRY.

PERFEKCJA PŁYNĄCA Z NATURY jest kluczową wartością dla Alphascience: wyrafinowane formuły produktów, rzadkie składniki z badań botanicznych, delikatne zapachy połączone z opakowaniami premium to filary filozofii Alphascience.

Produkty są wynikiem badań naszych naukowców nad NATURALNYMI SKŁADNIKAMI AKTYWNYMI. Charakteryzują się one synergią skutecznych i innowacyjnych składników stosowanych w zbilansowanym stężeniu w celu NATYCHMIASTOWEGO, GŁĘBOKIEGO I WIDOCZNEGO DZIAŁANIA.

Dzięki zaawansowanym badaniom i międzynarodowej radzie naukowej, Alphascience jest jedną z niewielu firm na świecie, które mogą wprowadzać na rynek przełomowe innowacje. Instytut Alphascience Research prowadzi Alfred MARCHAL, doktor chemii organicznej i MBA, z 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie badań i rozwoju. Jest on uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie antyoksydantów i medycyny estetycznej. Wspólnie z Julienem Revol, który ma 20-letnie doświadczenie w dziedzinie opracowywania kosmetyków przeciw starzeniu się, tworzą niesamowity zespół zdolny do tworzenia najnowszych innowacji oferującej wysoką skuteczność dla lekarzy i ich pacjentów.

Alphascience to pierwsza na świecie firma, która ustabilizowała kwas taninowy, nowy antyoksydant o wyjątkowych właściwościach leczniczych dla skóry. Alphascience opracowała również unikalną, naturalną technologię, która zapewnia stabilizację wysoko stężonego kwasu L-askorbinowego nawet w wysokiej temperaturze (3 miesiące w 40°C).

 

Marka jest obecna w 20 krajach w Europie (m.in. Francja, Belgia, Luksemburg, Węgry, Wielka Brytania) i na całym świecie (m.in. Meksyk, Brazylia, Chiny, Malezja, Birma, Wietnam, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie). Jest ceniona wśród specjalistów za wysoką skuteczność usuwania widocznych oznak starzenia.

Misja Alphascience to dalszy rozwój najnowocześniejszych naturalnych a jednocześnie innowacyjnych kompleksów, opracowywanie nowych pochodnych molekuł z myślą o profesjonalistach i ich pacjentach…

Produkty Alphascience dostępne są tylko w najlepszych gabinetach. Lista klinik dostępna jest w zakładce GABINETY.